+4
سن
ایران, دماوند, آبسرد
مکان
نیم روز
مدت

مراسم عروسی
برای برنامه ریزی مراسم عروسی تان به دنبال راهی هستید تا روز ویژه ی خودتان را جادویی و خاص تر نمایید؟ چرا دوستان و خانواده تان را با خروجی مهیج از جشن عروسی و ورود به بالن هوای گرم حیرت زده نمی کنید؟ زندگی زناشوییتان را آنگونه که دوست دارید آغاز نمایید و ادامه دهید، همراه یکدیگر برفراز ابرها پرواز کنید ودر زندگی شریک هم شوید. یک پرواز همراه با نوشیدنی منحصربه فرد نه تنها تجربه ای خارق العاده است بلکه فرصتی عالی را برای دوستان، خانواده و البته عکاسان شما برای گرفتن تصاویری زیبا فراهم می کند تا شما بتوانید همیشه آن را به خاطر بسپارید ، زوج تازه ازدواج کرده درحالی که روز رویای خود را بیاد می آورند، از مناظر باشکوه لذت ببرند و برای شادی و خوشحالی درطول زندگیشان امیدوار باشند.
گاهی اوقات ما می توانیم طرحی ویژه برای مراسم شما ترتیب دهیم، لطفا با دفتر رزرو ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که در این مورد با شما گفتگو نماییم.
توضیحی کوتاه
آیا دوست دارید که همسرتان، دوستتان یا یکی از اعضاء خانوادتان را غافگیر نمایید؟ بسیار خوب… .
پرواز با بالن آرزو دیرینه شما را فراهم می کند ، به زیبایی ارائه می شود و در موقع آن، برای یک روز استثنائی انجام می گردد، ایده ای نو برای یک هدیه عالیو متفاوت !
وقتی با بالن برفراز دشت سر سبز و منطقه زیبا و بکر ، رشته کوه دماوند ، پرواز می کنید حیرت زده خواهید بود. این تجربه گردشی جالب و شگفت آور ، از کیفیت بالای برخوردار بوده ، شما به آرامی و در سکوت در فضای بی کران پیش خواهید رفت ، فرود آمدن بالن ، سپس خوابانیدن، جمع آوری آن توسط تیم پروازی ، نیز سرو نوشیدنی ، کیک همراه با جشن ، گزارش تفسیری کاپیتان از پرواز لذت شما را دو چندان خواهد کردو در انتها انتقال مسافران به مکان اولیه توسط اتومبیل آفرود انجام می شود .

عشقتان را در آسمان به ایشان ابراز کنید. همزمان با اینکه بالن از زمین بر می خیزد ، ……..!!!
این سفر گردشی ایده آل برای آنان که در جستجوی احساسی تازه هستند والبته سفری تمام عیار برای عاشقان طبیعت است. هدیه ای از طرف ارتفاعات بلند…!
ما گستره ی بالایی ازانتخاب برای شما داریم…
ما می توانیم بلیت هدیه ی بالن سواری را با یک پیام شما، خصوصی کنیم که به زیبایی بر روی هدیه شما چاپ می شود. این هدیه مخصوص بوده “به صورت راز” نزد ما باقی می ماند. ما در ارتباط با غافلگیرکردن و ارسال هدیه در پاکت های بی نشان به هر آدرسی که شما انتخاب کنید ، تجربه داریم ! ما قول میدهیم که رازتان را برملا نکنیم !
خاطره بالن سواری برای همیشه می تواندبیادماندنی و گرامی داشته شود …

هزینه های این سفر شامل موارد :
اجازه فیلمبرداری و عکسبرداری حرفه ای از عروس و داماد ، صبحانه قبل از پرواز، پرواز با بالن که حدود ۴۵ – ۶۰ دقیقه طول می کشد ، سرو کردن نوشیدنی ، کیک همراه با جشن برای شما ، بلیط و هدیه پرواز ، برگشت با ماشین افرود به مکان اولیه

 

محل پرواز آبسرد دماوند
زمان پرواز طلوع آفتاب
طول پرواز حدود دو ساعت
لوازم مورد نیاز کلاه، کرم ضد آفتاب
این تور شامل
صبحانه جشن پایان پرواز
بیمه کامل
این تور شامل نمی شود

 

اطلاعات تکمیلی

عکاسی و فیلم برداری حرفه ایعکاسی و فیلم براداری حرفه ای شامل هلی شات ، عکاس ، ساخت کلیپ و …
تعداد مسافران مجاز4 نفر
1

6:15 تا ۶:۳۰ صبح : میل صبحانه


و تماشای آماده سازی بالن
2

6:30 تا ۶:۴۰ : توضیحات

ارائه ی توضیحات کلی در مورد بالن سواری و نکات ایمنی
3

6:40 تا ۷:۴۰ : بالن سواری

انجام بالن سواری
4

7:40 تا ۸:۴۰ : جشن پایان پرواز

جشن پایان پرواز همراه با کیک و نوشیدنی
5

8:40 تا ۹ : بازگشت

بررسی تور

4.00 بر اساس 1 بررسی
۱۳۹۵-۰۶-۳۱

خیلی باید جذاب باشه حتما میام مخصوصا وقتی معلوم نیس کجا فرود میای

۱۳۹۶-۱۱-۰۹

هیجانی آرامش بخش منتظر شما هستیم

ارسال یک نقد و بررسی

امتیاز